Paardensport Vlaanderen

Onze medewerkers

Lies Vlamynck

Lies Vlamynck

Algemeen directeur algemene coördinatie basiswerking en opleiding

lies.vlamynck@paardensport.vlaanderen

Inge Vandael

Inge Vandael

Directeur competitiesport algemene coördinatie disciplines en wedstrijden

inge.vandael@paardensport.vlaanderen

Evi Vereecke

Evi Vereecke

Technisch Directeur Topsport

09/274 10 51

evi.vereecke@paardensport.vlaanderen

Sara Bouten

Sara Bouten

Verantwoordelijke eventing, licenties en officials

09/274 10 54

sara.bouten@paardensport.vlaanderen

Hannelore Bytebier

Hannelore Bytebier

Verantwoordelijke communicatie, promotie, pers en evenementen

09/274 10 41

hannelore.bytebier@paardensport.vlaanderen

Sien Declercq

Sien Declercq

Administratie boekhouding, ondersteuning dressuur/para-dressuur

09/274 10 57

sien.declercq@paardensport.vlaanderen

Lies Dedier

Lies Dedier

Verantwoordelijke horseball, mennen en administratie jumping

09/274 10 55

lies.dedier@paardensport.vlaanderen

Bram De Bock

Bram De Bock

Beleidsmedewerker en verantwoordelijke verzekeringspolissen en vrijwilligersbeleid Jeugdsportproject

09/274 10 45

bram.debock@paardensport.vlaanderen

Ellen De Keukeleire

Ellen De Keukeleire

Verantwoordelijke sportkaderopleiding

09/274 10 48

ellen.dekeukeleire@paardensport.vlaanderen

Marlies De Smet

Marlies De Smet

Verantwoordelijke endurance, reining en voltige

09/274 10 53

marlies.desmet@paardensport.vlaanderen

Aline Kennof

Aline Kennof

Verantwoordelijke dressuur, para-equestrian

09/274 10 57

aline.kennof@paardensport.vlaanderen

Tori Poesen

Tori Poesen

Verantwoordelijke sportkampen en brevettenwerking

09/274 10 42

tori.poesen@paardensport.vlaanderen

Eline Poppe

Eline Poppe

Verantwoordelijke jumping, jeugdcup

09/274 10 50

eline.poppe@paardensport.vlaanderen

Dominique Polet

Dominique Polet

Financieel medewerker

09/274 10 52

dominique.polet@paardensport.vlaanderen

Eva Vanwijnsberghe

Eva Vanwijnsberghe

Communicatie en evenementen Ondersteuning topsport en Talentenplan

09/274 10 47

eva.vanwijnsberghe@paardensport.vlaanderen

Saskia Willems

Saskia Willems

Verantwoordelijke TREC Verantwoordelijke clubwerking

09/274 10 43

saskia.willems@paardensport.vlaanderen

Melissa Walraet

Melissa Walraet

Onthaal, aangifte ongevallen en verwerking, brevetboeken Clubadministratie

09/274 10 59

melissa.walraet@paardensport.vlaanderen

Paardensport Vlaanderen vzw

Jozef Hebbelynckstraat 2
9820 Merelbeke

info@paardensport.vlaanderen

RPR: Gent
BTW-nummer: 0465.222.391
IBAN: BE06441063338122
BIC-code: KREDBEBB

Openingsuren

Maandag 09h00-12h00 en 13h00-17h00
Dinsdag 09h00-12h00 en 13h00-17h00
Woensdag
09h00-12h00 en 13h00-17h00
Donderdag      09h00-12h00 en 13h00-17h00
Vrijdag 09h00-12h00