Paardensport Vlaanderen

Clubs: Trek nieuwe leden aan met de 'Ik wil paardrijden'-campagne!

29-08-2023 · JV

Wie september hoort, denkt niet enkel aan het nieuwe schooljaar dat eraan komt, maar vaak ook aan een nieuwe hobby. Kinderen en jongeren maken zich klaar voor een nieuwe start na de zomerpauze.
Het ideale moment om onze campagne-video rond 'ik wil paardrijden' te delen, niet?

Wat houdt de campagne ‘ik wil paardrijden’ in?

Met deze campagne richten we ons tot de ouders van kinderen die op zoek zijn naar een nieuwe hobby.
Het doel van deze campagne is om nieuwe leden aan te trekken. Als ruiter of amazone word je lid van Paardensport Vlaanderen via één van onze clubs. Daarom is het belangrijk om niet enkel onze sport, maar ook onze clubs te promoten!

Wil je nieuwe leden werven en deze campagne mee ondersteunen?

  • Niemand minder dan Louis Talpe geeft met plezier zijn vijf redenen waarom paardrijden de leukste sport is. Deel de campagne-video op jouw kanalen en gebruik deze boodschap: ‘Heeft jouw kind ook een groot hart voor dieren? Houdt hij/zij ervan om bezig te zijn in de buitenlucht? Is je kind op zoek naar een toffe sport/hobby? Contacteer onze club!’
  • Verspreid de campagne-affiche digitaal! Voeg je clubgegevens toe en verspreid de affiche via jouw kanalen met de hashtags #ikwilpaardrijden, #fieropmijnsport, #sportersbelevenmeer, #sportclubbing en #paardensportvlaanderen.